Shop Mobile More Submit  Join Login
Untitled by AverrisVis Untitled by AverrisVis
Add a Comment:
 
:iconmajesthedreamer:
MajesTheDreamer Featured By Owner Jan 28, 2014
Jesteś fotografem z zainteresowań?
Reply
:iconaverrisvis:
AverrisVis Featured By Owner Jan 28, 2014  Hobbyist Digital Artist
fotografowanie traktuję jako hobby. Nie mam dobrego aparatu, nie znam się na żadnych ustawieniach... Mimo to fotografowanie sprawia mi większą przyjemność nawet niż malowanie ;)
planuję właśnie kupno jakiegoś lepszego aparatu dodatkowo chcę zapisać się na jakieś kursy i nauczyć się czegoś więcej niż tylko stania z aparatem w ręce i robienia bezsensownych zdjęć. Więc za jakiś czas fotografowanie może zmienić się z zainteresowań na coś więcej ;)
Reply
:iconmajesthedreamer:
MajesTheDreamer Featured By Owner Jan 28, 2014
Więc rozwijaj te umiejętności ;) Ja sam uczęszczam do technikum, profil fototechniczny, i powiem szczerze, że służba z aparatem to bardzo wdzięczne zajęcie... Oraz daje sporo możliwości (Sesje zdjęciowe okazji, sprzedawanie zdjęć prywatnym firmom.. a także grafika komputerowa - photoshop, flash itp. A po studiach jeszcze więcej!).
Więc zrobię chamską reklamę.. jeżeli chcesz o coś spytać to wal do mnie śmiało, pewnie wyjaśnię niektóre zagadnienia przystępniej niż wikipedia. Ale nie to nie, nie będę się narzucał.
Oh, rozgadałem się.. ale co mi szkodzi, mam w tym swój cel. Zapytasz pewnie jaki, hm?
To trochę egoistyczne zachcianki, powiem wprost. Otóż chcę się zareklamować - oceniam, krytykuję, pomagam udoskonalać rysunki. To jest z kolei moim hobby.. Z tym, że mnie pewnie to nie wychodzi równie dobrze co Twoje zdjęcia.
Druga, nieco dziwniejsza.. otóż chciałem Cię poznać. Głupia zachcianka spowodowana tym, że pewna osoba wprost uwielbia Twoje rysunki. Jaki to ma związek? Nie wiem, po prostu takie dziwne przeczucie, a z doświadczenia nauczyłem się słuchać swoich wewnętrznych głosów. Prawie nigdy na tym nie straciłem xD
Dobra, dobra. Piszę i piszę tylko o sobie. Nie lubię tego robić, ale tak jakoś wyszło.. Wybaczysz mi to?
Miejmy nadzieję.
Dobra, kończę, przynudzam pewnie. Cześć Ci, pozdrawiam ;)
Reply
:iconaverrisvis:
AverrisVis Featured By Owner Jan 28, 2014  Hobbyist Digital Artist
no więc, nie mam nic przeciwko poradom, są nawet wskazane ;) jeśli o grafikę i zdjęcia chodzi to szczególnie chcę się czegoś więcej dowiedzieć, jak się poprawić itp.
i któż to taki uwielbia moje rysunki? :p
Reply
:iconmajesthedreamer:
MajesTheDreamer Featured By Owner Jan 29, 2014
Cóż, nie jestem pewien czy ta osoba wyrazi swoje pozwolenie na napisanie jej nicku.. ale co mi tam. To Bogicat, i jeżeli się nie mylę to raz miała z Tobą at ;)
A co do krytyk - możesz mi podrzucić w wiadomości prywatnej linki do prac które mam oceniać. Jeżeli chcesz żebym oceniał wszystkie nowe - pisz również, i naprawdę się nie krępuj - już nie jedna i nie dwie osoby do mnie pisały xD To samo tyczy się porad w fotografowaniu..
I to na tyle ;) Nie będę się rozpisywał tak jak poprzednio, nie każdy musi lubić taki wall of text (tl;dr ftw!)
Pozdrawiam ;)
Reply
:iconaverrisvis:
AverrisVis Featured By Owner Jan 29, 2014  Hobbyist Digital Artist
ja tam lubie dlugie wiadomosci :D
a krytyki i porady wystarcza do nowych prac jakie bede wstawiac
z gory dzieki ^^
Reply
Add a Comment:
 
×Details

Submitted on
January 27, 2014
Image Size
476 KB
Resolution
804×1072
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
143
Favourites
5 (who?)
Comments
6
Downloads
2
×